طرح های حمایتی

1- طرح ایران سبز

حمایت گروه مطالعات سرمایه ­گذاری­ های صنعتی (Comfar.org) از طرح­ های توسعه پاک و کاهنده آلودگی ­های صنعتی در قالب طرح ایران سبز

گروه مطالعات سرمایه­ گذاری‌ ­های صنعتی به منظور حمایت از طرح­ های نو در زمینه توسعه انرژی­ های تجدید پذیر و همچنین طرح­ هایی که در جهت کاهش آلایندگی­ های صنعتی کارخانجات تعریف می­شوند، اقدام به حمایت از طـرح ­های پـژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه­ ها در قالب طرح ” ایــران ســبز ” نموده است.

محققان، پژوهشگران و اسـاتید دانشگاه ­ها می­توانند جهت استفاده از خـدمات گروه مطالعات سـرمایه­ گذاری­ های صنعتی در حوزه ارزیابی مالی طرح­ ها با استفاده از نرم ­افزار کامفار، به وب­سایت گروه به آدرس comfar.org مراجعه و یا مستندات طرح خود را به آدرس ایمیل info@comfar.org ارسال نمایند.

شایان ذکر است، هزینه­ تهیه گزارش خروجی نرم­ افزار کامفار برای ” ایــران ســبز ” به صورت کامل توسط این گروه پوشش داده خواهد شد. در این خصوص، ارائه نامه رسمی از دانشگاه مربوطه، جهت معرفی پروژه و مجری به گروه مطالعات سرمایه گذاریهای صنعتی الزامیست.

حمایت از طرح های کاهنده آلایندگی های صنعتی در تهیه طرح توجیهی

طرح ایران سبز

لینک خبر طرح ایران سبز در روزنامه دنیای اقتصاد مورخ 1396/12/21 صفحه صنعت و معدن

2- طرح ایرانِ سلامت

حمایت گروه مطالعات سرمایه­ گذاری­های صنعتی (Comfar.org) از طرح­ های تولید داروهای وارداتی

گروه مطالعات سرمایه­ گذاری­های صنعتی در راستای مسئولیت­های اجتماعی خود و به منظور حمایت از طرح­ های تولید داروهایی که در حال حاضر در داخل تولید نمی­شوند، اقـدام به حـمایت از طـرح­های پـژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه­ها، پژوهشکده­ها و مراکز تحقیقاتی در قالب طرح ” ایــرانِ سلامت ” نموده است.

محققان، پژوهشگران و اساتید دانشگاه­ها و پژوهشکده­ ها می­توانند جهت استفاده از خدمات گروه مطالعات سرمایه گذاری­ های صنعتی در حوزه ارزیابی مالی طرح­ ها با استفاده از نرم­ افزار کامفار جهت تهیه طرح توجیهی، به وب­سایت گروه به آدرس comfar.org مراجعه و یا مستندات طرح خود را به آدرس ایمیل info@comfar.org ارسال نمایند.

شایان ذکر است، هزینه­ تهیه گزارش خروجی نرم­ افزار کامفار برای طرح­ های “ ایــرانِ سلامت ” به صورت کامل توسط این گروه پوشش داده خواهد شد. در این خصوص، ارائه نامه رسمی از دانشگاه مربوطه، جهت معرفی پروژه و مجری به گروه مطالعات سرمایه گذاری­ های صنعتی الزامیست.

حمایت از طرح های تولید کننده داروهای وارداتی

طرح ایران سلامت

……………………………………………………………………………………………………………

قابل توجه شرکت ها و سازمان ها:

شرکت ها و سازمان های داوطلب میتوانند جهت همکاری  به منظور توسعه طرح های حمایتی گروه مطالعات سرمایه گذاری های صنعتی، درخواست خود را به آدرس info@comfar.org  ارسال نمایند.

آموزش کامفار و فروش کامفار

مطالعات امکان سنجی طرح های صنعتی

نوشته‌های تازه